Yuval Rabin stojący za UseCrypt wg. mediów z Izraela: biznesowy bankrut i dłużnik niespłacający zobowiązań

Za sprawą agresywnej kampanii reklamowej aplikacji Usecrypt, syn byłego premiera Izaela, niejaki Yuval Rabin, zaczął być przedstawiany Polakom jako ten, który pomoże Jakubowi Kokoszce w wypromowaniu aplikacji i pozyskaniu wielkich środków od inwestorów. PR’owcy Usycrypt w sponsorowanych reklamach przedstawiają Yuvala Rabina jako „potężnego światowego inwestora” posiadającego ponad 30-letnie doświadczenie w sprzedaży i wdrożeniach innowacyjnych systemów IT w USA, Europie Zachodniej oraz Izraelu.

Polscy celebryci oślepieni blaskiem Yuvala Rabina tak bardzo zaangażowali się w kampanię  promującą Uscyrpt że aż użyczyli mu swój wizerunek i dobre imię na poczet promowania wątpliwej technicznie aplikacji (zapoznaj się z materiałami Niebezpieczk.pl na ten temat). Wspomniani celebryci to: Doda, Filip Chajzer, Maciej Musiałowski, Kuba Wojewódzki i inni.

Kim jest Yuval Rabin według mediów z jego ojczyzny: Izraela?

Otóż z izraelskich mediów (źródła poniżej) dowiadujemy się, że Yuval Rabin ma być biznesowym nieudacznikiem. W niczym nie dorównuje charyzmie i talentowi ojca, z którego nazwiska tak ochoczo korzystał na przestrzeni lat przy licznych (nieudanych) biznesach.

Wedle mediów izraelskich Youval Rabin został eksmitowany ze swojego mieszkania w Tel-Awiw’ie z powodu wielomiesięcznego zalegania za czynsz i opłaty.

Youval Rabin miał wystawić kontrahentom biznesowym czek bez pokrycia na kwotę 48 000 szekli.

Spółka „Zenit”, z którą związany jest Youval Rabin (rejestrowana na Wyspach Dziewiczych) również miała ostatnio ogłosić plajtę.

Również biznesy prowadzone przez Rabina w Izrealu miały popaść w kłopoty finansowe, a pracownicy biznesmena zostać bez pracy.

źródło: https://www.haaretz.com/israel-news/business/.premium-yuval-rabins-fall-from-grace-1.5364433

Mimo to Youval Rabin wraz z Jaubem Kokoszką i Pawłem Makowskim (mającymi również liczne niepowodzenia biznesowe zob. „Abbey House” i inne nieudane przedsięwzięcia) bardzo aktywnie angażują się w pozyskiwanie środków od inwestorów na poczet „Usecrypt” oraz promują nowy biznes wciągając we współpracę celebrytów i inwestorów, przed którymi roztaczane są wizje „polskiego Facebooka” mającego podbić świat i przynieść wielkie pieniądze.

Jaka naprawdę jest przyszłość Uscrypt i na ile wiarygodne jest to przedsięwzięcie?

Najlepiej sami prześledźcie historię biznesów Youvala Rabina, Jakuba Kokoszki, Pawła Makowskiego.

Zapoznajcie się z licznymi ostrzeżeniami ze strony Niebezpiecznik.pl odnośnie niedomagań technicznych aplikacji.

 A następnie na podstawie zgromadzonych informacji sami oceńcie na ile towarzystwo jest dla Was „legitne” i czy aplikacja rzeczywiście zasługuje na miano „polskiego Facebooka”.

Leave a Comment