Strona główna » Yuval Rabin stojący za UseCrypt wg. mediów z Izraela: biznesowy bankrut i dłużnik niespłacający zobowiązań

Yuval Rabin stojący za UseCrypt wg. mediów z Izraela: biznesowy bankrut i dłużnik niespłacający zobowiązań

Za sprawą agresywnej kampanii reklamowej aplikacji Usecrypt, syn byłego premiera Izaela, niejaki Yuval Rabin, zaczął być przedstawiany Polakom jako ten, który pomoże Jakubowi Kokoszce w wypromowaniu aplikacji i pozyskaniu wielkich środków od inwestorów. PR’owcy Usycrypt w sponsorowanych reklamach przedstawiają Yuvala Rabina jako „potężnego światowego inwestora” posiadającego ponad 30-letnie doświadczenie w sprzedaży i wdrożeniach innowacyjnych systemów IT w USA, Europie Zachodniej oraz Izraelu.

Polscy celebryci oślepieni blaskiem Yuvala Rabina tak bardzo zaangażowali się w kampanię  promującą Uscyrpt że aż użyczyli mu swój wizerunek i dobre imię na poczet promowania wątpliwej technicznie aplikacji (zapoznaj się z materiałami Niebezpieczk.pl na ten temat). Wspomniani celebryci to: Doda, Filip Chajzer, Maciej Musiałowski, Kuba Wojewódzki i inni.

Kim jest Yuval Rabin według mediów z jego ojczyzny: Izraela?

Otóż z izraelskich mediów (źródła poniżej) dowiadujemy się, że Yuval Rabin ma być biznesowym nieudacznikiem. W niczym nie dorównuje charyzmie i talentowi ojca, z którego nazwiska tak ochoczo korzystał na przestrzeni lat przy licznych (nieudanych) biznesach.

Wedle mediów izraelskich Youval Rabin został eksmitowany ze swojego mieszkania w Tel-Awiw’ie z powodu wielomiesięcznego zalegania za czynsz i opłaty.

Youval Rabin miał wystawić kontrahentom biznesowym czek bez pokrycia na kwotę 48 000 szekli.

Spółka „Zenit”, z którą związany jest Youval Rabin (rejestrowana na Wyspach Dziewiczych) również miała ostatnio ogłosić plajtę.

Również biznesy prowadzone przez Rabina w Izrealu miały popaść w kłopoty finansowe, a pracownicy biznesmena zostać bez pracy.

źródło: https://www.haaretz.com/israel-news/business/.premium-yuval-rabins-fall-from-grace-1.5364433

Mimo to Youval Rabin wraz z Jaubem Kokoszką i Pawłem Makowskim (mającymi również liczne niepowodzenia biznesowe zob. „Abbey House” i inne nieudane przedsięwzięcia) bardzo aktywnie angażują się w pozyskiwanie środków od inwestorów na poczet „Usecrypt” oraz promują nowy biznes wciągając we współpracę celebrytów i inwestorów, przed którymi roztaczane są wizje „polskiego Facebooka” mającego podbić świat i przynieść wielkie pieniądze.

Jaka naprawdę jest przyszłość Uscrypt i na ile wiarygodne jest to przedsięwzięcie?

Najlepiej sami prześledźcie historię biznesów Youvala Rabina, Jakuba Kokoszki, Pawła Makowskiego.

Zapoznajcie się z licznymi ostrzeżeniami ze strony Niebezpiecznik.pl odnośnie niedomagań technicznych aplikacji.

 A następnie na podstawie zgromadzonych informacji sami oceńcie na ile towarzystwo jest dla Was “legitne” i czy aplikacja rzeczywiście zasługuje na miano “polskiego Facebooka”.

 1. Typowy biznes Januszów 😀
  Nie rozumiem jak ktoś jeszcze inwestuje w UseCrypt kiedy firmę promują takie “biznesmeni”! Przecież informację o sukcesach Yuvala Rabina można łatwo znaleźć w Internecie.
  Od razu widać jaki “sukces” czeka UseCrypt i ich inwestorów.
  Kolejna piramida finansowa i sprawa sądowa. Nic więcej.

 2. Przestępca wyszedł z więzienia, kupił subskrypcje Usecrypt sobie i matce.
  Matka: Kochany synu wracaj na wieś, co ty tam robić w mieście będziesz, ja nie mam siły, ogród nie przekopany, ziemniaki nie posadzone.
  Syn: Nie kop w ogrodzie! Jak coś wykopiesz, jeszcze Ciebie wsadzą a mnie do pierdla to już na stałe zaparkują.
  Matka: Jak to napisałeś od razu policja przyjechała, ogród przekopała, ale nic nie znaleźli.
  Syn: Pomogłem jak mogłem, teraz ziemniaki sama posadzić musisz.

 3. W pewne słoneczne letnie popołudnie pojawił się u nas w domu Robert Żuchowski reprezentujący kancelarie Nicodemus finance. Wiedział, e mamy sporo pieniędzy zaoszczędzonych przez wiele ciężkich lat pracy za granica kraju. Bardzo gorąco doradzał zainwestować na bardzo krótki czas w spółkę Dimera. Spółka miała się zajmować aukcjami dziel sztuki i potrzebowała na krótki czas dofinansowania. Zabezpieczenie w dziełach sztuki, potem w akcjach Fubo (amerykańska spółka notowana wówczas na OTC). Na początku odsetki wpływały bez problemu. Po upływie kilkunastu miesięcy Żuchowski przyjechał swoim głośnym GT do nas na jezioro kaszubskie gdzie byliśmy na urlopie. Z uśmiechem (jak zwykle) i przekonaniem przyświadczył nas, ze aby kontynuować odsetki a przede wszystkim odzyskać początkową inwestycje musimy podpisać nowa umowę Cavendish Rentier. Cavendish przejmie zobowiązania Dimera i ma pokrycie w akcjach FUBO (już mającym być notowanym na NASDAQ) oraz w akcjach Usecrypt (wówczas nie mieliśmy zielonego pojęcia co to za spółka). Poręczycielem (właścicielem akcji Usecrypt i Fubo) jest Lazar Vision z USA. I właśnie tutaj pojawiają się sławne juz postacie: Yuval Rabin oraz Jakub Kokoszka – obaj w zarządzie Lazar Vision/Usecrypt. Na razie pominę bardzo ciekawe perypetie z Jakubem Kokoszka – to material na osobny blog. Wspomnę tylko, ze Kokoszka chciał nasza inwestycje oraz należne odsetki zamienić na akcje Usecrypt. Kiedy w końcu (mea culpa) zorientowałem się, ze Usecrypt to nic niewarta spółka, i zarządzałem spłaty inwestycji w gotowce, komunikacja z Kokoszka się urwała. Rabin, Makowski, no a wcześniej (wówczas pełnomocnik Cavendish) Sandra Mazur nie odpowiada. Czyli to grupa ludzi przywłaszczyła sobie moje i wasze pieniądze. Za to teraz promują Usecrypt na francuskim lazurowym wybrzeżu i śmiało publikuja swe zdjęcia w otoczenie pięknych dam na mediach społecznościowych. A bawią się za nasze pieniądze i to jak! CDN

  1. Pokszkodowani

   Panie Greg, dziękujemy za uchylenie rąbka tajemnicy odnośnie działalności p. Kokoszki i przyjaciół. Z niecierpliwością oczekujemy na dalszy ciąg historii

  2. Ja mam tylko takie podstawowe pytanie. Czy przez organy ścinagnia nie można zweryfikować czy te pieniądze w którymś momencie pośrednio lub bezpośrednio nie popłynęły w prywatne ręcę tworcow tych spolek/żon tych osób czy dystrybutorow obligacji? Czy to już było zrobione i z jakim wynikiem. Przecież, kto ich zna, przez tyle lat, położyli tyle spółek, są zupelnie bez najmniejszych sukcesów, sami wydają tak jakby odnosili same zwycięstwa.

  3. Jakub Sierakowski

   Przy Abby House (Art News) Makowski i Kokoszka też używali imponujących nazwisk i postaci – np. z otoczenia Putina. Mazur, Kokoszka, Makowski … sprawiedliwość nadchodzi!

   1. Niestety ludzi wierzą spółkam które reklamują gwiazdy z całego światu. A Jakub Kokoszka i jego przyjacieli zbyt dobrze o tym wiedzą … za pomocą takiego marketingu coraz łatwiej naciągać bogatych ludzi na “inwestycji” w Usecrypt i inne spółki.
    Ale nadal mam pytanie czy Wojewódzki, Doda, Patryk Vega i inni wiedzą CO ONI REKLAMUJĄ? Ile tym gwiazdam zapłacili za oszukiwanie ludzi?!
    Ale wierzę że SPRAWIEDLIWOŚĆ NADCHODZI!

 4. Usecrypt-poszkowowanyOpcje

  Coś takiego! Yuval Rabin wielki światowy byznesmen hahaha a jak widać raczej typowy “Janusz biznesu”, Kokoszka Makowski iYuval Rabin – swoj ciagnie fo swojego. Nie wierzcie im, znow tylko wyciagna kase od ludzi a potem zonk! Nie po raz pierwszy taki numer odwineli!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *